Kontakta oss

Om du vill veta mer om våra produkter och tjänster, hjälper vi dig gärna. Mailadress till övriga personer på Nepa är förnamn.efternamn@nepa.se.


FÖRSÄLJNING

 

Hans Skruvfors
VD Nepa Norden
Mobil: +46 708 878458

hans.skruvfors@nepa.se

Sandra Rendahl
Kundansvarig
Mobil: +46 739 07 32 50
sandra.rendahl@nepa.se

 

Hanna Backman

Kundansvarig

Mobil: +46 735 181 096

hanna.backman@nepa.se

 

Hanna Willners
Kundansvarig (föräldraledig)
Mobil: +46 735 098 877
hanna.willners@nepa.se

 

Johan Rinaldo
Senior kundansvarig
Mobil: +46 735 181 090
johan.rinaldo@nepa.se

 


Carolin Ruthberg

Kundansvarig

Mobil: +46 735 431 564

carolin.ruthberg@nepa.se

Linus Blom
Senior kundansvarig
Mobil: +46 708 777 270
linus.blom@nepa.se


Maria  Björklund
Senior kundansvarig 
Mobil: +46 735 181 097
maria.bjorklund@nepa.se




PRODUKTION

Johan Enqvist
Gruppchef produktion
Mobil: +46 703 241 947
johan.enqvist@nepa.se

Annika Lamborn
Gruppchef panel
Mobil: +46 700 901 977
annika.lamborn@nepa.se

 

Carl Lindahl
Gruppchef produktion
Mobil: +46 735 106 039
carl.lindahl@nepa.se

 


 

 

 

 

Du hittar oss här:


Adress: Brännkyrkagatan 14 a, 4 tr
                SE-118 20 Stockholm

Telefon: +46 8 400 26 800
E-post:   info@nepa.se

 

Öppna karta

Vi finns även:


London
Suite 10,
54 Poland Street
London W1F 7NJ
UK

Mumbai
1st Floor, Plot no. 39
Deep Jyot Bungalow
Church Avenue Road
Santacruz West
Mumbai – 400054, India

 

Shanghai
6F, Hai Xing Plaza,
No. 1 Ruijing (S) Road
Shanghai 200023
China

 

Düsseldorf
Rathausufer 23
40213 Düsseldorf
Germany

 

Helsingfors
Hietaniemenkatu 14 B
00100 Helsingfors
Finland

 

Oslo
Arbinsgate 2
0253 Oslo
Norway


Singapore
100 Cecil Street
#10-01, The Globe
Singapore 069532
Singapore

Senaste från pressrummet

2013-10-28 Nepa stärker närvaron i Asien genom att öppna kontor i Singapore

Välkommen till Nepas pressrum!

Vilka kategorier följer vi?

Drygt 100 kategorier mäts löpande varje vecka. Har vi inte din kategori, hör av dig, så startar vi den på ett kick!

Varumärkestracking hos Nepa

Vill du komma i kontakt med oss?

Lämna ditt telefonnummer eller E-postadress så kontaktar vi dig:

Nummer/E-mail: